Prvorepubliková vila 

Třebízského v Šumperku

Cena na dotaz

Lokalita

Třebízského ulice, Šumperk

Dispozice a výměra

Užitná plocha domu 168 m2
1. NP 66 m2  

2. NP 66 m2                                       Podkroví 50 m2                                               Sklep 50 m2

Plocha zahrady:  64 m2                                   

Energetická třída

Třída G - podle zákona č. 406/2000 Sb.

Hledáte reprezentativní nemovitost k podnikání a nebo rodinné bydlení v prvorepublikovém stylu? Pak je tu jedinečná šance koupit vilu na Třebízského ulici v Šumperku.

Dominantou interiéru je schodiště z kterého se dostanete do všech úrovní domu. V 1. NP je jeden neprůchozí pokoj a pokoj propojený s kuchyní, toaleta je umístěna na chodbě. Ve 2. NP jsou dva neprůchozí pokoje a velká koupelna. Toaleta, stejně jako v prvním patře, je umístěna na chodbě. Z té stejné chodby se můžete dostat na malý dřevěný balkon. V každém patře jsou původní a stále plně funkční kachlová kamna. 

Podle stávajícího rozložení jsou tyto dvě patra vhodná pro ordinaci lékaře, fyzioterapeuta a nebo kanceláře společnosti. V podkroví je prostor pro vybudování bytové jednotky, popřípadě dalších místností ke komerčním účelům. Dům je kompletně podsklepený a tyto prostory můžou dobře posloužit ke skladování zboží nebo čehokoliv dalšího. Jak jsem zmiňoval v úvodu, tento dům se svými dispozicemi hodí spíše ke komerčním účelům, ale rodinné bydlení rozhodně není vyloučeno, záleží na vkusu a konkrétních potřebách. 

Fasáda domu prošla před 20 lety odbornou renovací. Před pár lety byla dokončena renovace všech rozvodů, konkrétně nové rozvody vody, odpadů, elektřiny, topení a zabudoval se nový centrální vysavač. Vytápění celého domu zajišťuje plynový kotel značky Viadrus. Dům je tedy po základní rekonstrukci všech rozvodů, ale zároveň před finálním dokončením jednotlivých místností. To může být výhoda, protože si to dokončíte přesně podle vašich představ. 

Díky své poloze jde o velmi atraktivní nemovitost, která čeká na nového majitele, aby ji vdechnul nový život. Budete to zrovna vy?

Chcete vědět více? Zavolejte, rád vám na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu. 
NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE 

Miroslav Partisch

Máte zájem o prohlídku?

Napište a domluvíme termín ;o)