Mrkni na finance 

Ing. Radim Šebesta

Proč spolupracovat s Mrkni v oblasti financí?

Peníze hrají v životě každého z nás důležitou roli. Mohou nám pomoci splnit si své sny nebo ochránit rodinu a majetek. Při práci s nimi se dá udělat mnoho dobrých rozhodnutí, ale také řada chyb. Proto je v naší společnosti Radim Šebesta. Člověk, který vám pomůže porozumět financím. Profesionál, který se přes 20 let zabývá komplexním finančním poradenstvím. Specializuje se na zajištění rizik a hypoteční úvěry, ale dokáže poradit i s investicemi. Jedná férově, je velmi důsledný a co je nejdůležitější, ušetří vám čas i peníze.

Co můžete očekávat?

Jako všichni ve společnosti Mrkni si zakládáme na profesionálním jednání. Radim se bude soustředit na pochopení vašich cílů a plánů. Nejdříve vám trpělivě naslouchá, aby se naladil na stejnou notu a pochopil vaše potřeby a očekávání. Následně vám doporučí to nejvhodnější řešení přímo pro vás.

Co vám to přinese?

Pomůže vám nastavit osobní a rodinné finance. A co je důležité, bude se vám a vašim financím věnovat dlouhodobě. S Radimem získáte na svoji stranu profesionála, který vás provede světem financí a bude k dispozici vždy, když to bude situace vyžadovat.

INVESTICE

POJIŠTĚNÍ

HYPOTEČNÍ ÚVĚRY


Jak to všechno probíhá?

  • První setkání bude seznamovací, s největší pravděpodobností si budete povídat o vašich potřebách a přáních. Pro obě strany bude velmi přínosné, když k sobě budete upřímní a otevření. Vzájemná důvěra je velmi důležitá. 

  • Po úvodním seznámení se zaměříte na diagnostiku vašich financí. Budete potřebovat znát konkrétní data. Lépe se tak zorientuje ve vašich financích a následně vyberete ty nejlepší možnosti.

  • Radim disponuje nástroji a zná cesty, jak řešit nejrůznější potřeby a překonávat překážky. Vždy vám nabídne to nejlepší řešení. 

  • Po vyřešení vašich potřeb a požadavků to nekončí. Pokud si budete rozumět a budete mít zájem, stane se vaším průvodcem ve světě financí. Jednoduše bude lékařem vašich rodinných financí.

Co byste měli určitě vědět?

Radim nemá žádné limity, co se týče produktů a finančních institucí. Spolupracuje s většinou bank a pojišťoven na trhu. Díky jeho zkušenosti a pověsti má vždy dveře otevřené do kterékoliv finanční instituce. Když budete potřebovat investovat nebo si půjčit, pojistit auto, nemovitost nebo život, zajistit se na penzi, vždy je schopen vám dobře poradit.


Reference

Finanční poradenství a služby od Radima Šebesty můžeme vřele doporučit. 

Obraceli jsme se na něho ve věcech hypotéky k nemovitosti, pojištění domácnosti, pojištění aut, životního a úrazového pojištění. 

Vždy nám vše důkladně vysvětlil, nabídl vhodné produkty a pomohl s veškerou administrativou. Vše ochotně, s úsměvem a rychle.

Iveta

Učitelka 


Radima Šebestu znám od malička a za mě osobně je to skvělý člověk. Ohledně financí mu 100% důvěřuji.

Radim, je zrovna ten kamarád, který by Vás nikdy nenechal ve štychu. Kdykoliv potřebujeme, je tu pro nás s pochopením, radou a nejlepším řešením.

Proto bych ho ráda ze srdce doporučila všem, kteří potřebují odborníka ohledně financí.

Pavlína 

Interiérový designer


Radim Šebesta je mým osobním finančním poradcem více jak 5 let a a můžu ho s klidným srdcem doporučit. 

Je to svědomitý, pracovitý a hlavně spolehlivý člověk s mnoha zkušenostmi ve finančním oboru.

Vždy mi poradí a snaží se věci řešit okamžitě. Různé pojistky, fondy, investiční peníze které mám, jsem s Radimem prodiskutoval a vybrali jsme nejvýhodnější varianty.

S Radimem jsem spokojený a doufám, že naše spolupráce bude i nadále tak skvěle fungovat.

Petr

Programátor

Překvapila mě hlavně efektivita jednání při řešení hypotéky a následných souvisejících produktech.

Téměř ihned po vznesení požadavku začala probíhat realizace, která je i díky dobré synergii mezi realitním a finančním zastoupením mnohem efektivnější než je běžné. 

Individuální klientský přístup v tomto případě není nadužívaná fráze, ale je skutečně aplikovaný.

Jakub 

Zdravotník

SVĚTEM FINANCÍ VÁS PROVEDE

Radim Šebesta

Máte zájem o hypotéku, pojištění nebo investice?  Napište nebo zavolejte a domluvíme si termín setkání.