Naše služby

Prodej a pronájem nemovitosti

Pro mnohé je prodej nemovitosti úplně novou situací, která může znamenat velké starosti a s tím spojené problémy. A přesně v těchto případech je mnohem jednodušší, když budete mít k dispozici zkušeného a znalého makléře, který vás bezpečně provede celým procesem prodeje.

Ze zkušenosti víme, že příprava se vyplácí a na každém detailu záleží. Každý prodej je jedinečný a naším úkolem je zvládnout tento proces ke spokojenosti obou stran (prodávajícího i kupujícího).

Také zajistíme bezpečný pronájem vaší nemovitosti bez starostí.

Koupě nemovitosti

Nákup nemovitosti je velká investice a my si plně uvědomujeme, jak důležitý je pro vás pocit bezpečí, jistoty, spolehnutí se na profíka.

Bez ohledu na to, zda svůj nový domov najdete prostřednictvím naší nabídky nebo prostřednictvím realitních portálů, jsme vám k dispozici. Ptejte se. Dejte nám vědět, co hledáte a jaké jsou vaše konkrétní představy. Rádi vám pomůžeme.

> chci koupit nemovitost 


Ocenění nemovitosti

Možná přemýšlíte o prodeji, plánujete refinancování hypotéky nebo řešíte dědictví. V každém případě je důležité znát přesnou cenu nemovitosti.

Kontaktujte nás ještě dnes a zarezervujte si ocenění vaší nemovitosti. 

> potřebuji ocenit nemovitost


Výkup nemovitosti 

Někdy se může stát, že vás nepříjemně tlačí čas a potřebujete rychle peníze, protože včera bylo pozdě. Nebo se vám z jakéhokoli důvodu nedaří nemovitost prodat. I to se může stát.

Jedná se o bleskový prodej nemovitosti, kdy nemusíte zdlouhavě shánět kupce, protože tím kupcem jsme my.

Pomůžeme s financováním

Když kupujete nebo prodáváte svoji nemovitost prostřednictvím nás, můžete požádat o hypotéku u našeho specialisty za výhodnou úrokovou sazbu. Pomůže vám s kompletní dokumentací, vyjednáním podmínek a dotažením celého úvěru do konce. Není to jen o výhodné hypotéce, ale jedná se o kompletní služby jako je pojištění dané nemovitosti, ochranu vašeho příjmu a vytváření rezerv pro brzké splacení úvěru. Jednoduše vám pomůže poskládat kompletní finanční plán.

> více o finančních službách

Právní poradenství

Během prodeje či koupě nemovitosti zajistíme všechny smlouvy, advokátní úschovu a veškeré další papírování. Tyto služby jsou samozřejmost, ale může se stát, že vy sami se někdy ocitnete v situaci, kdy budete potřebovat poradit.

Advokátní kancelář Kohajda Sejkora jsou profíci zejména v oblasti finančního a daňového práva. Mají bohaté zkušenosti s právními vztahy týkajícími se nemovitých věcí, a to od zajištění záležitostí spojených s jejich výstavbou až po smluvní úpravu jejich pronájmu nebo prodeje. 

Zlomkové vlastnictví

Také sníte o vlastnictví nemovitosti u moře nebo na horách?

Rekreační nemovitosti jsou obvykle po dobu 10 měsíců v roce neobsazené. Mezitím miliony obyčejných lidí sní o tom, že budou vlastnit a užívat si svého druhého domova v některé z atraktivních dovolenkových destinací. 

Umožňujeme lidem vlastnit podíl na jejich druhém domově, za cenu od 1/8 do 1/2, a zažít skutečné vlastnictví nemovitosti u moře nebo ve známých lyžařských resortech v Alpách.

> více o zlomkovém vlastnictví

Objednejte si naše služby


Pošlete nám prosím všechny potřebné informace, my se na to mrknem a ozveme se co nejdříve zpět.