Stavební pozemek, 747 m2

Sobotín

1 525 000 Kč  (2 041 Kč/m2)

Lokalita

Sobotín

Výměra

Celková rozloha 747 m2

Máte rádi přírodu, klid a celkově venkovský život? Právě pro vás máme jedinečnou nabídku stavebního pozemku, který se nachází v malebné vesnici Sobotín.

Tato parcela o rozloze 747 m2 nabízí ideální podmínky pro vaše plány. Inženýrské sítě se nachází na hranici pozemku, kanalizace je přímo na pozemku. V územním plánu obce je zařazen jako plocha smíšená obytná – venkovská. Tento rovinatý stavební pozemek je ideální pro výstavbu rodinného domu pro trvalé i rekreační využití.

V obci najdete veškerou potřebnou infrastrukturu včetně základní a mateřské školy, zdravotního střediska a obchodu. Co víc, jen kilometr od pozemku se nachází oblíbený Resort Sobotín, který nabízí širokou škálu aktivit, ať už je parné léto nebo pořádná ladovská zima!

Sobotín leží přímo v podhůří Jeseníků a díky své poloze to budete mít blízko do několika lyžařských středisek a k památkám jako je například zámek Velké Losiny, přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, Termální lázně ve Velkých Losinách a spousty dalších zajímavých míst.

Sobotín je skvělým místem pro ty, kteří touží po spojení s přírodou a klidném životním stylu, aniž by se museli zříci pohodlí města. Tato nabídka je jedinečnou příležitostí, kterou byste neměli propásnout.

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte zavolat. Ráda vám poskytnu veškeré potřebné informace a mohu vás osobně provést tímto ideálním pozemkem k výstavbě. Jsem také k dispozici pro konzultace ohledně financování. 
NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE

Klára Konašková

Máte zájem o prohlídku?

Napište a domluvíme termín ;o)