Stavební pozemek, 4 090 m2 

Pusté Žibřidovice

4 190 000 Kč  (1 025 Kč/m2)

Kamenný kopec, místo neobyčejných výhledů.

Lokalita

Pusté Žibřidovice 

Výměra

Celková výměra 4 090 m2
Kamenný kopec, místo neobyčejných výhledů.

Už Vám někdy proběhlo hlavou, že chcete klid a pauzu od městského života? Anebo že byste to chtěli jako investor dopřát jiným lidem? Pak právě Vás jistě zaujme neobyčejné místo těsně pod vrcholem Kamenného kopce, právě na rozcestí obcí Pusté Žibřidovice, Pekařov a Žárová. Jde o jedinečný stavební pozemek v blízkém okolí, takže samota je zde zaručena.

Parcela patřící do katastru Pustých Žibřidovic o výměře 4 090 m2 je dostatečně velká hned na několik staveb. Je příjemně svažitá, takže si Váš architekt nebo Vy sami můžete vyhrát a naplánovat tak každý detail a užitnou hodnotu Vaší budoucí nemovitosti. Je zde také možno umístit různé, dnes tak trendy tiny house, tree house, kontejnerové bydlení, roubenky, prostě co Vás napadne. Anebo tuto samotu využít skutečně jako samotu s dominantní stavbou, kde luxusní výhled na masiv Králického Sněžníku a Jeseníků oplatí i výhled na Vaši chalupu.

Výhledy do širokého okolí stojí za to a uchvátí každého, kdo se k tomuto neodolatelnému místu přiblíží. Je zde možno z nedalekého vedení ČEZ připojit elektřinu. Vzhledem k umístnění parcely je třeba počítat s vybudováním studny a čističky odpadních vod. K hranici pozemku vede obecní cesta a přilehlá asfaltová silnice Vás dovede pohodlně k nedalekým turisty vyhledávaným místům jako Velké Losiny, Branná, Dolní Morava nebo do Malé Vídně, jak se přezdívá nedalekému Šumperku. Vede zde hned několik cyklistických, turistických či běžkařských stezek, takže o zábavu a pohyb tu máte postaráno. Pokud Vás budou bolet nohy, můžete se pohodlně svézt autobusem, zastávka je hned u pozemku. 

Pokud máte zájem o více informací, nebo se chcete rovnou na pozemek podívat, pište či volejte a mrkneme na to! NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE    Ing. Jakub Jirgl

+ 420 608 250 233

jakub@mrkninareality.cz

Máte zájem o prohlídku?

Napište a domluvíme termín ;o)