Stavební pozemek, 2 300 m2 

Bušín na Šumpersku

1 270 000 Kč   (553 Kč/m2)

Lokalita

Bušín na Šumpersku

Výměra

Trvalý travní porost 947 m2
Trvalý travní porost 1 180 m2
Ostatní plocha 173 m2 
Stavební pozemek v obci Bušín. Ideální lokalita pro váš budoucí projekt.

Na prodej nabízíme stavební pozemek, který se nachází v údolí vesničky Bušín a nabízí široké možnosti využití. Obec leží převážně v nadmořské výšce kolem 350 m a jeho údolí tvoří předěl mezi Hanušovickou a Zábřežskou vrchovinou.

Pozemek sestává ze tří parcel o celkové výměře 2 300 m2, z čehož jedna parcela o rozloze 947 m2 je zařazena v územním plánu jako plocha pro bydlení a větší parcela o rozloze 1 180 m2 je určena jako plocha občanského vybavení. Třetí parcela o rozměrech 173 m2 slouží jako propojovací cesta a spojuje oba pozemky do jednoho celku, který má ideální obdélníkový tvar.

Tento rovinatý stavební pozemek je ideální pro výstavbu rodinného domu nebo venkovní usedlosti pro trvalé i rekreační využití. Zadní pozemek u potůčku se dá využít k vybudování restauračního zařízení nebo komerčního ubytování. Nachází se přímo u hlavní cesty směřující k Červené vodě, což zaručuje vynikající přístup a snadnou dostupnost pro obyvatele a všechny návštěvníky.

Jedinečnou předností tohoto pozemku je jeho okolní prostředí. Vzadu za pozemkem tvoří hranici příjemně tekoucí Bušínský potůček, který přidává kouzlo a přírodní atmosféru tomuto místu. Pozemek je možné jednoduše napojit na elektřinu. Co se týče přípojek vody a kanalizace, zatím jsou jen v plánu obce, takže aktuálně to musí nový majitel vyřešit pomocí vrtu a vybudovaní ČOV. 

V obci se nachází základní a mateřská škola, zdravotní středisko, obchod a další občanské zařízení.

Tento pozemek je opravdu skvělou investicí a nabízí široké možnosti pro vaše plány, a rozhodně stojí za to, abyste ho viděli na vlastní oči. Neotálejte a kontaktujte nás ještě dnes.NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE    Miroslav Partisch

Máte zájem o prohlídku?

Napište a domluvíme termín ;o)