Rodinný dům s krásnou zahradou

Hrabišín

000 Kč

Lokalita

Velké Losiny

Parametry domu

  • Dispozice 4+kk 

  • Zastavěná plocha 212 m2

  • Užitná plocha: 122 m2

  • Plocha garáže: 33 m2

  • Zahrada:  876 m2

  • Celkem 1088 m2

Energetická třída

PENB Třída A - mimořádně úsporná

Nabízíme vám jedinečnou příležitost vlastnit moderní rodinný dům v malebném prostředí Velkých Losin. V klidné části obce, obklopený přírodou, poskytující dokonalé prostředí pro pohodlné a hlavně úsporné bydlení. 

Dům byl zkolaudován v roce 2017 a byl postaven velmi důmyslně, s cílem dosáhnout maximální energetické soběstačnosti. Funkčnost domu potvrzuje energetický štítek v Třídě A - mimořádně úsporná. To znamená, že je výborně zateplený, všechna okna jsou s trojskly, na střeše je solární elektrárna, o teplo se stará tepelné čerpadlo země-voda s plošným zemním kolektorem. Dešťová voda je svedena do dvou retenčních nádrží. Stínění oken zajišťují venkovní rolety. Výsledkem je bydlení s minimálními provozními náklady a dopadem na životní prostředí. 

Do domu se vchází přes prostornou předsíň a je velmi prakticky rozčleněn. V části vlevo, můžeme jí říkat "klidová" je ložnice se samostatným vstupem do zahrady, dva dětské pokoje, koupelna s vanou, sprchovým koutem dvou-umyvadlem a samostatná toaleta. V centrální části, říkejme ji "společenská" je prostorný obývací pokoj, který je přes jídelní část propojený s kuchyní se zabudovanými spotřebiči. Teplotu uvnitř domu reguluje, během horkých letních dnů, klimatizace umístěna uprostřed stropu obývacího pokoje. Další toaleta umístěna hned vedle obýváku, je velkým plusem při početnější návštěvě. Středem a zároveň i srdcem domu je technická místnost, kde jsou umístěny všechny důležité zařízení a technologie pro tepelné čerpadlo.

Z obývacího pokoje se vchází na pergolu, jejíž stěny z gabionu dodávají místu diskrétní atmosféru. Na pergolu navazuje markýza, která vytváří příjemný stín a tedy další místo kde se dá za slunečného počasí posedět a kochat se okolím. Zahrada je veliká tak akorát, její údržba vás nevyčerpá a zbyde čas na hrátky s dětmi a rodinnou relaxaciPokud máte početnější vozový park, tak určitě oceníte, že kromě prostorné garáže jsou před domem až čtyři parkovací místa a z toho jsou dvě zastřešená.

Lokalita patří mezi místním k oblíbeným, nabízí nejen klidné bydlení, ale také široké možnosti pro aktivní životní styl. V docházkové vzdálenosti lázeňského komplexu, kousek do školy a školky, fotbalové hřiště, kostel co by kamenem dohodil.

Velké Losiny jsou známé svou krásnou přírodou a historickými památkami, jako je zámek a termální lázně. Shrnuto podtrženo, tento domov je ideální pro ty, kteří hledají spojení s přírodou a současně chtějí mít blízko ke všem potřebným službám.

Pokud chcete bydlet v moderním a energeticky nenáročném domě, který je zasazen do krásného okolí a do kterého se můžete rovnou nastěhovat, moc dlouho neotálejte a zavolejte. Rád vám poskytnu veškeré potřebné informace a na prohlídce ukážu. Mohu vám poradit i s financováním.

NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE          Michal Kleštinec

Máte zájem o prohlídku?

Napište a domluvíme termín ;o)