Je nám líto, ale tento byt již není k dispozici.

Pokud však stále hledáte ideální bydlení na pronájem, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme najít domov dle vašich představ. 

Kontaktujte nás pro aktuální nabídku volných bytů nebo s jakýmikoli otázkami ohledně našich služeb. Jsme tu pro vás!

Děkujeme za vaše porozumění.

Lokalita

Gen. Svobody, Šumperk

Dispozice

 3. NP 3+1                                                       Sklepní kóje                                                     Půdní prostor                                                   Ateliér ve věžičce    

Výměra

Podlahová plocha bytu je 95 m2

Náklady
Měsíční nájemné 20 000 Kč

Měsíční náklady na energie cca. 5 000 Kč

Energetická třída

Třída G - nehospodárná

Moderní a elegantní byt s historickým šarmem.

Hledáte dlouhodobý pronájem a očekáváte více než standard? Co takhle žít v bytě, kde se kouzlo historie snoubí s moderním luxusem? 

Nabízíme k pronájmu byt po kompletní renovaci z roku 2019 v secesním domě s prvorepublikovým rázem. Byt se nachází v 3.NP na ulici Gen. Svobody v Šumperku s orientací na jihozápad, což zaručuje sluneční svit po celý den. 

Při vstupu do bytu se ocitnete v prostorné předsíni, která vás zavede do obývacího pokoje nebo do moderní kuchyně. V této centrální části bytu najdete velkou vestavěnou skříň, špajzku, která nabízí praktický úložný prostor pro vaše potřeby a samostatnou toaletu s podlahovým vytápěním. 

Vysoké stropy a nádherné kastlové dveře dodávají bytu unikátní atmosféru. Přes obývací pokoj se dostanete do dětského pokoje a dále do útulné ložnice. Velká dřevěná okna propouštějí do bytu dostatek světla. Obývací pokoj je vybaven krbovými kamny, která zajišťují nejen příjemné teplo, ale i neopakovatelný zážitek. 

Tento byt nabízí nejen pohodlí, ale také praktičnost. V kuchyni najdete veškeré potřebné spotřebiče, jako jsou vestavěná lednice, digestoř, plynový sporák, elektrická trouba a dřez. Parkety v pokojích dodávají bytu eleganci, zatímco vestavěné skříně poskytují dostatek úložného prostoru. V koupelně najdete vanu s umyvadlem a topný žebřík, pro větší komfort má koupelna podlahové vytápění. Samozřejmostí je pračka LG je, která je umístěna v prostoru před koupelnou. 

Prostorná společná terasa slouží k sušení prádla, a pro další úložný prostor lze využít půdu a ateliér. O vytápění bytu se stará samostatný plynový kotel Buderus. 

Co se týče auta, pohodlně zaparkujete hned za domem nebo před domem, kde je velké parkoviště. 

Náklady spojené s užíváním bytu činí měsíční nájemné 20 000 Kč,  zálohy na vytápění, vodu, elektřinu a plyn jsou cca 5 000 Kč. Vratná kauce 40 000 Kč. Byt bude k dispozici od 1. 5. 2024.

Tento byt je ideální kombinací historického šarmu a moderního pohodlí. Buďte první, kdo se stane součástí této jedinečné atmosféry. Pro více informací a prohlídky nás neváhejte kontaktovat!
NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE      Michal Kleštinec

Máte zájem o prohlídku? 

Napište a domluvíme termín ;o)