Stavební pozemek, 1300 m2  

Moravský Karlov u Červené Vody

3 250 000 Kč


 Lokalita

 Moravský Karlov, Červená Voda                                                                                    

Máme tu pro vás parádní příležitost! 

Pozemkovou parcelu k vlastnímu bydlení, rekreaci nebo k investici.

Parcela má 1300 m2 a nachází se v malebné vesničce Moravský Karlov, která je součástí městečka Červená Voda ležící na pomezí Orlických hor a Jeseníků. Vesnička je obklopena horami a jak se říká: "lišky tu dávají dobrou noc".

Parcela je slunná a elektrické sítě jsou u hranice pozemku. Vesnička zatím nemá vybudovanou kanalizaci (je na ní projekt) ani vodovodní řad, proto je nutné řešit to individuálně studnou a čističkou odpadních vod (ČOV). V uzemním plánu obce je pozemek zařazen jako plocha smíšená obytná- rekreační. Za hranicí pozemku protéká horský potok.

Nedaleko vesničky jsou turistické, běžkařské a cyklistické trasy, které vás dovedou do těch nejkrásnějších míst v Orlických horách a Jeseníkách! 

Teď se podíváme na lokalitu.

Orlické hory a Jeseníky se staly díky velkým investicím do lyžařských středisek (Dolní Morava vzdálená 15 km s nejdelším visutým mostem na světě a Buková Hora vzdálená 5 km, která je propojená s dalšími sjezdovkami v Čenkovicích), cyklostezek, turistických a běžkařských tras a nádherné krajině velice žádanými lokalitami, do kterých se sjíždí celoročně turisté z celého Česka i Polska.

Chcete vědět víc? Zavolejte a rád na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu!

Rád vám poradím i s financováním.NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE          Michal Kleštinec

Máte zájem o prohlídku?

Napište a domluvíme termín ;o)