Komerční prostor, 104 m2

Polská v Šumperku

4 300 000 Kč

Lokalita

Polská v Šumperku

Dispozice a výměra

  • Celková podlahová plocha 123,7 m2

  • Celková užitná plocha 104 m2                             

Energetická třída

Třída D - podle zákona č. 406/2000 Sb.
Hledáte investici, která vám bude vydělávat, zatímco budete popíjet kávu a užívat si pohodu? Máme pro vás ideální nabídku!

Nabízíme k prodeji zavedený komerční prostor o celkové podlahové ploše 123,7 m² v přízemí bytového domu v malebné, historické části Šumperka. Tohle místo má prostě šmrnc!

Proč je tento prostor tak skvělý? Představte si, že jedna část je už dlouhodobě pronajata úspěšnému kadeřnictví. Ano, zatímco vy se budete soustředit na své vlastní podnikatelské aktivity, zdejší kadeřník bude tvořit nové účesy a rozmazlovat své zákazníky.

Co dalšího tu najdete? Prostor je rozdělen na dvě části, propojené společnou chodbou. Každá část má vlastní kuchyňku (protože jídlo je základ) a úložné prostory, které ocení každý podnikatel. Sociální zařízení jsou samozřejmostí.

Moderní vybavení? Máme! Vytápění plynovým kotlem, okna s trojskly pro dokonalou izolaci a energetická náročnost budovy na úrovni D zaručují, že zimu ani hluk z ulice nepocítíte. Zkrátka, prostor je připraven na vše, co si jen podnikání žádá.

Lokalita? Prostě boží. Centrum města, historická část, vysoká průchodnost a viditelnost. A jako bonus? Přímo před domem je parkoviště, což je velké plus pro vaše zákazníky.

Pokud vás tato atraktivní příležitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo sjednání prohlídky. Tahle šance čeká právě na vás!

NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE 

           Miroslav Partisch

+420 739 289 379

mpartisch@mrkninareality.cz

Nechte mi na sebe kontakt a já se vám ozvu