Kompletně zařízený byt 2+1, 55 m2

U sanatoria v Šumperku

Rezervováno

Lokalita

U sanatoria, Šumperk

Dispozice

2+1 

Výměra

Užitná plocha bytu je 55 m2
Sklep  10 m2

Zahrádka 107 m2

Náklady
Měsíční nájemné 11 500 Kč

Měsíční náklady na energie do 5 000 Kč

Energetická třída

Třída G - podle zákona č. 406/2000 Sb.

Hledáte dlouhodobý pronájem v kompletně vybaveném bytě?

Byt se nachází ve druhém patře cihlového domu, který prošel celkovou renovací v roce 2021. Renovace zahrnovala kompletně nové rozvody topení, elektřiny, odpadů, stropu a stěn. Samotný dům má novou fasádu z roku 2022, je ve skvělém stavu a nabízí bezproblémové a pohodlné bydlení. 

Vstup do bytu je do malé předsíně, kde si komfortně uložíte kabáty a boty. Z předsíně se dostanete do koupelny nebo do kuchyně, z kuchyně poté do dvou neprůchozích pokojů. Všechny místnosti v bytě jsou kompletně zařízené. V ložnici je manželská postel s velkou skříní. Druhý pokoj je vybaven rozkládacím gaučem, televizí, konferenčním stolem. Kuchyň s novou moderní kuchyňskou linkou je vybavená veškerými spotřebiči, včetně lednice s mrazákem, trouby, sporáku, myčky na nádobí. Pračku najdete v koupelně, kde je toaleta, umyvadlo a sprchový kout. 

Celý byt i přes své skromné rozměry působí prostorně a díky své orientaci je velmi slunný. Vytápění zajišťuje závěsný plynový kotel umístěný v koupelně. Internet s routerem je připojený k síti vodafone. Byt je vybaven dvěmi rekuperačními jednotkami, které se postarají o perfektní klima. K bytu patří prostorný sklep a malá zahrádka za domem ve vnitrobloku a pokud budete chtít, můžete si vypěstovat svoje vlastní bylinky. Parkování je před domem, kde je dostatek parkovacích míst.

Byt se nachází v klidné lokalitě v Šumperku, kousek od lesa. Díky této výhodné poloze si můžete užít klidu a přírody, aniž byste museli opustit město. Zároveň je však kousek od nákupního centra, kde najdete všechny potřebné obchody.

Celkově lze říci, že je tento byt ideální pro každého, kdo hledá moderní bydlení v klidné lokalitě a nechce se starat o zařizování, vše potřebné už je připraveno k užívání. Od 1. června je připraven sloužit novým nájemníkům. 

Pokud máte zájem o prohlídku, zavolejte a domluvíme si termín. 
NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE      Miroslav Partisch

+420 739 289 379

miroslavpartisch@mrkni.net

Máte zájem o prohlídku? 

Napište a domluvíme termín ;o)