Přízemní byt 3+1, 60 m2

v Hanušovicích

REZERVOVÁNO

Lokalita

Hlavní, Hanušovice

Dispozice

3+1

Výměra

Užitná plocha bytu je 60 m2

Sklepní kóje 3 m2     

Náklady

Měsíční náklady na energie cca. 5 000 Kč

Energetická třída

Třída C - vyhovující  podle zákona č. 406/2000 Sb.

Panelový byt 3+1 hledá nové majitele!

Tento byt v osobním vlastnictví se nachází v přízemí panelového domu po celkové revitalizaci z roku 2014. Dispozice bytu 3+1 jsou účelně provedené a prověřené v čase. Bydlení v přízemí nabízí praktický přístup přímo k vašemu bytu, bez zbytečného schodišťového či výtahového čekání. "Prostě přijdete domů a jste tam." To může být vhodné zejména pro starší osoby, rodiny s malými dětmi nebo osoby s omezenou pohyblivostí. A to se nebavíme o tom, že se vyhnete obtížnému přesouvání materiálu při rekonstrukci a ve finále i při stěhování do nového.

Dispozice bytu tvoří předsíň s vestavěnou šatní skříní a dostatečným odkládacím prostorem, koupelna, samostatná toaleta, za rohem kuchyň a dále obývací pokoj z něhož se vstupuje do dvou neprůchozích pokojů, což poskytuje komfort a větší soukromí. 

K bytu samozřejmě patří sklepní kóje a společná kolárna. Byt je v původním, ale udržovaném stavu, zdravotechnika je v plastu a rozvody elektřiny jsou původní, všechny okna jsou plastová a vytápění je centrální.

Co se týče lokality tak jednou z hlavních předností Hanušovic je okolí nádherné přírody. Je to město na křižovatce Jeseníků, kterým protéká řeka Morava. A co se týče umístění samotného domu, hned vedle je obchod s potravinami, pošta, zdravotní středisko, lékárna, školka, škola, fotbalové hřiště a tato kombinace už může usnadnit každodenní život, co myslíte? Teoreticky se tu obejdete i bez auta, protože vlakové a autobusové nádraží je v docházkové vzdálenosti.

Pokud hledáte vlastní bydlení dál od velkých měst - blíže k přírodě za rozumný peníz, tak na nic nečekejte a přijďte si byt prohlédnout.




NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE 

           Miroslav Partisch

+420 739 289 379

mpartisch@mrkninareality.cz

Nechte mi na sebe kontakt a já se vám ozvu