Pěkný byt 3+1 s lodžií, 70 m2

Jugoslávská v Šumperku

2 700 000 Kč

Lokalita

Jugoslávská, Šumperk

Dispozice

3+1

Výměra

  • Užitná plocha bytu je 70 m2

  • Lodžie 4 m2

  • Sklepní kóje 2 m2     

Náklady

Kompletní náklady na měsíc do 6 000 Kč

Energetická třída

Třída G - mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb.

Ideální třípokojový byt s lodžií.

Pokud hledáte dostupné a pohodové bydlení v Šumperku, máme pro vás k dispozici třípokojový byt v osobním vlastnictví na Jugoslávské ulici. Tento panelový byt se nachází ve 4. NP bez výtahu. 

Kuchyň a obývací pokoj jsou situovány na severovýchodní straně. Dětský pokoj a ložnice s lodžií, směřující do vnitrobloku, jsou orientovány na jihozápad. Pro větší komfort je v ložnici nainstalovaná klimatizace a v obýváku si můžete zatopit v elektrickém krbu. Okna bytu jsou plastová s bílými interiérovými žaluziemi. Rozvody elektřiny jsou v mědi, zdravotechnika v plastu. V koupelně je umístěna vana, umyvadlo a pračka, toaleta je oddělena. Parkování je k dispozici před domem. K bytu náleží sklepní kóje a společná kolárna.

V domě je spolehlivé společenství vlastníků jednotek (SVJ), což je díky čistotě společných prostor na první pohled zřejmé. Bytový dům má zateplenou střechu a vytápí se teplovodem z nedaleké teplárny, což ve spojení s orientací bytu na jihozápad přináší přijatelné náklady za bydlení.

Celkově lokalita Temenice a konkrétně Jugoslávská ulice má tu výhodu, že hned před domem máte obchod, lékárnu a zastávku MHD, takže autobusem jste v centru města za 5 min. Nedaleko od domu je škola a školka. Pokud byste se chtěli vzdálit od lidí a načerpat energii v přírodě, bude vám stačit jen pár minut a jste v lese, no a rozhledna Háj vám poskytne nádherné výhledy do okolí.

Kompletní náklady na provoz bytu i s fondem oprav jsou 6 000 Kč měsíčně. 

Pokud vás zajímá více, ozvěte se a rád vám na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu.

Poradím i s financováním. 
NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE        Michal Kleštinec

Máte zájem o prohlídku? 

Napište a domluvíme termín ;o)