Stylová 4+1 s velkou terasou, 101 m2

Valašská v Šumperku

5 390 000 Kč

Lokalita

Valašská, Šumperk

Dispozice

4+1 s velkou terasou a půdou                    

Výměra

Užitná plocha bytu je 101 m2                            
Terasa 35 m2
Půda 80 m2
Sklep 7 m2   
                                                         
Náklady

Měsíční náklady jsou cca. 5000,- Kč

Energetická třída

Třída G - mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb.


Prodej velkého bytu 4+1 s terasou v centru Šumperka

Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se majitelem prostorného bytu 4+1 o užitné ploše 101 m², který se nachází v samotném srdci historického centra Šumperka. Tento byt je ideální volbou pro rodiny, které hledají pohodlí a komfort spojený s výhodami městského bydlení.

Byt disponuje nádhernou terasou o rozloze 35 m², která nabízí úchvatné výhledy na radnici, kostel, rozhlednu Háj a nezapomenutelné západy slunce. Terasa je skvělým místem pro grilování, odpočinek na slunci nebo večerní relaxaci s rodinou a přáteli. Výhledy, které se z ní nabízejí, vám vezmou dech a každodenní život obohatí o romantické okamžiky.

Jednou z hlavních předností bytu je také prostorná půda o rozloze 80 m², kterou lze snadno přeměnit na další obytný prostor dle vašich potřeb a představ. Byt prošel částečnou rekonstrukcí, která zahrnuje plynový kotel pro vytápění, plastová okna, měděné elektroinstalace a plastové zdravotechniky. Ve všech pokojích je položena plovoucí podlaha, což dodává interiéru moderní a elegantní vzhled.

Tento byt je připraven k okamžitému nastěhování a díky své promyšlené dispozici a kvalitnímu provedení se budete v bytě cítit jako v rodinném domě. Lokalita v historickém centru města zajišťuje, že máte veškeré služby na dosah ruky – od obchodů, restaurací, kaváren až po kulturní a společenské vyžití.

Neváhejte a domluvte si prohlídku tohoto úžasného bytu. Udělejte krok k vašemu novému domovu, který vám nabídne to nejlepší z městského bydlení v klidné a historické části Šumperka.
NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE          Michal Kleštinec

Máte zájem o prohlídku?

Napište a domluvíme termín ;o)