Stavební pozemek, 1 052 m2 

Přímo naproti sjezdovce v Branné

2 990 000 Kč   (2 840 Kč/m2)

 Lokalita

 Branná v Jeseníkách                                      

Máte rádi hory, sníh, lyžování, turistiku a přírodu?  

Nyní máte jedinečnou příležitost stát se majitelem stavebního pozemku v Branné, který se nachází přímo naproti sjezdovce v areálu Ski Branná, v podhůří Jeseníků. Tento pozemek je skvělou investicí pro ty, kteří hledají nejen místo pro bydlení, ale také pro rekreaci a sportovní aktivity a chtějí si užívat čistého horského vzduchu.

K pozemku je vypracovaná studie na dvojchatu, která dokonale zapadá do okolní přírody a bude poskytovat maximální komfort budoucím majitelům. Pozemek je ve svahu, ale tím je zajištěno nádherné výhledové místo, které vás bude bavit za jakéhokoliv počasí. To všechno spolu s dostupností veškerých přípojek (elektřina, voda a odpady), zajišťuje, že tento pozemek je jedinečnou příležitostí pro všechny, kteří chtějí mít svůj vlastní kousek země v této malebné krajině. 

Když se vám studie bude líbit, jsme schopni zajistit kompletní projektovou dokumentaci.

Toto místo vám umožní naplno si užívat všech možností, které Jeseníky nabízejí. Obec Branná spolu s Ostružnou, Petříkovem a Ramzovou jsou hodnoceny jako jedny z nejlepších podhorských středisek turistiky a zimních sportů u nás. 

Tento pozemek je opravdu skvělou investicí a rozhodně stojí za to, abyste ho viděli na vlastní oči. Neotálejte a kontaktujte nás ještě dnes.



NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE    Miroslav Partisch

Máte zájem o prohlídku?

Napište a domluvíme termín ;o)