Stavební pozemek, 586 m2  

Branná v Jeseníkách

1 400 000 Kč

 Lokalita

 Branná v Jeseníkách                                                   

Branná, malá obec v náruči podhůří Jeseníků. Malá prostou rozlohou, ale velká možnostmi apotenciálem, jak pro místní obyvatele, tak pro turisty. Zejména v posledních letech se turisté nechali okouzlit kopci a místním koloritem a pravidelně se vracejí nadýchat horského vzduchu, v zimě i létě.

A právě tady vám nabízíme stavební pozemek s krásným výhledem na centrum obce s kostelem svatého Michaela a zámkem Kolštejn.

Pozemek má výměru 586 m2 a je orientovaný na JV. Sluníčka a krásného výhledu si tu opravdu užijete. V územním plánu je vedený jako plocha pro obytné budovy včetně rekreačních.

Elektrické sítě jsou na hranici pozemku. K pozemku nevede kanalizace ani vodovodní řad, proto je nutné řešit to individuálně studnou a čističkou odpadních vod (ČOV). Přístup a příjezd je z obecní komunikace.

Obec Branná spolu s Ostružnou, Petříkovem a Ramzovou jsou hodnoceny jako jedny z nejlepších podhorských středisek turistiky a zimních sportů v celé oblasti Jeseníků. Nabídka služeb pro turisty je opravdu široká, své si v Branné a okolí najdou milovníci zimních sportů i letní turistiky nebo cykloturistiky. Branná nabízí příjemné strávení volného času pro všechny generace a to ve všech ročních obdobích. 

Chcete vědět víc? Zavolejte a rád na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu!

Rád vám poradím i s financováním této nemovitosti.NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE            Michal Kleštinec

+420 608 316 454

michalklestinec@mrkni.net

Máte zájem o prohlídku? Napište a domluvíme termín :)