Stavební pozemek, 3 027 m2  

Branná v Jeseníkách

8 490 000 Kč  (2 800 Kč za m2)

 Lokalita

 Branná v Jeseníkách                                              

Branná, malá obec v náruči podhůří Jeseníků. 

Malá prostou rozlohou, ale velká možnostmi a potenciálem, jak pro místní obyvatele, tak pro turisty. Zejména v posledních letech se nechali okouzlit kopci a místním koloritem a pravidelně se vracejí nadýchat horského vzduchu, v zimě i v létě.  

A právě tady vám nabízíme stavební pozemek s krásným výhledem na okolní kopce. Lyžařské středisko Ski areál Branná je součástí údolí a vzdálený necelých 200 metrů od pozemku. Sluníčka a krásného výhledu si tu opravdu užijete.

Pozemek má výměru 3027 m2 a je orientovaný na JZ. V územním plánu je vedený jako plocha pro obytné budovy včetně rekreačních objektů. Elektrické sítě jsou na hranici pozemku a připojení na veřejnou kanalizaci a vodovodní řad je bez problému. Přístup a příjezd je z obecní komunikace. Pozemek je možné rozšířit o další parcelu č. 3043 a případně o část pozemku 3001/7. 

Pro představu využitelnosti pozemku máme vypracovanou studii v několika variantách:

A) Apartmánový dům - 32 jednotek (základní studie, vizualizace, možnost zajistit kompletní projektovou dokumentaci na základě studie).

B) Rozdělení až na 10 chat (10 samostatných pozemků pro jednotlivé chaty).

C) Ponechat jako pozemek na jednu/dvě chaty pro náročného klienta.

Obec Branná spolu s Ostružnou, Petříkovem a Ramzovou jsou hodnoceny jako jedny z nejlepších podhorských středisek turistiky a zimních sportů v celé oblasti Jeseníků. Nabídka služeb pro turisty je opravdu široká, své si v Branné a okolí najdou milovníci zimních sportů i letní turistiky nebo cykloturistiky. Branná nabízí příjemné strávení volného času pro všechny generace a to ve všech ročních obdobích. 

Chcete vědět víc? Zavolejte a rád na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu!

Rád vám poradím i s financováním této nemovitosti.NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE          Michal Kleštinec

Máte zájem o prohlídku?

Napište a domluvíme termín ;o)