Krásný řadový dům po rekonstrukci, 160 m2,

v Bludově na ul. Kroupova

Prodáno


Lokalita

Obec Bludov, okres Šumperk

Dispozice

5+2, 3 balkony, velký sklep a garáž

Výměra

160 m2 užitné plochy domu
127 m2 zahrada

60 m2 sklep a garáž

Náklady

Měsíční náklady jsou 5000 Kč

Energetická třída

Třída G- mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb.


Vkusně zrekonstruovaný dvoupodlažní řadový dům, který svoji dispozicí uspokojí i početnější rodinu, je právě k dispozici v lázeňské obci Bludov.

Ekonomicky a racionálně řešená cihlová stavba v klidné lokalitě zaručuje ideální zázemí pro rodinné bydlení. Škola je do 10min. pohodlnou chůzí a přírodní koupaliště Vlčí důl je vzdáleno přesně 1000m od domu.

Dispozičně je řešen jako 5+2 a je velmi slunný. V každém patře najdete koupelnu, WC a kuchyň. V posledních dvou letech prošla nemovitost kompletní rekonstrukcí interiéru obou pater. Jednou z výhod je, že prakticky každý pokoj má svůj balkon. O vytápění se stará nový plynový kondenzační kotel.

Dům je celý podsklepený a disponuje zahradou o velikosti 127 m2. Na zahradě si užijete grilování i vlastní záhonek s bylinkami, ovocem a zeleninou. Sklep má plochu 60 m2 včetně garáže, kde pohodlně zaparkujete auto i kola, uložíte sezónní věci a nářadí. Přitom zbyde dostatek místa na vlastní kutilskou dílnu. Před domem jsou ještě 2 parkovací místa.  

Bludov leží mezi městy Šumperk a Zábřeh a má výbornou dostupnost do obou měst. Autem je to pár minut a autobusem to nebude o moc delší, zastávka je kousek od domu.

Chcete vědět víc? Zavolejte, rád vám na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu!

Rád vám poradím i s financováním.

NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE            Michal Kleštinec

+420 608 316 454

michalklestinec@mrkni.net

Nechte mi na sebe kontakt a já se vám ozvu