Krásný byt 2+1 s podkrovím 186 m2 a zahradou 

Revoluční v Šumperku

4 890 000 Kč


Lokalita

Revoluční, Šumperk

Dispozice

2+1, podkroví a zahrada                                          Dva sklepy                                      

Výměra

Podlahová plocha bytu je 85 m2                           Podlahová plocha podkroví 82 m2                       Celková podlahová plocha bytové jednotky 186 m2 včetně schodiště.                                             Zahrada o rozloze 100 m2                                                     
Náklady

Měsíční náklady jsou cca. 4000,- Kč

Energetická třída

Třída G - mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb.Byt po rekonstrukci a s vlastní zahradou? Na dosah centra a současně nedaleko na procházku do přírody? S velkým balkonem a podkrovím? V Šumperku?

Ano, máme!!!

Byt se nachází ve 2. NP dvougeneračního domu o dvou bytových jednotkách na Revoluční ulici v Šumperku a je v osobním vlastnictví.

Jeho dispozice je 2+1 s podlahovou plochou 85 m2. Co je ale obrovskou výhodou je velké podkroví o ploše 82 m2, na které se pohodlně dostanete po betonových schodech přímo z bytu. V podkroví se dají vybudovat další pokoje s koupelnou a sociálkou. Celková podlahová plocha bytové jednotky činí 186 m2 včetně schodiště.

Byt prošel v roce 2016 kompletní rekonstrukcí, včetně rozvodů elektřiny a zdravotechniky. Je možné ho vytápět krbovými kamny s výměníkem, díky kterému je teplo rozvedeno do celého bytu. Komín je vyvložkovaný. Odpady jsou napojeny na veřejnou kanalizaci a voda je z obecního řadu.

K bytu náleží dva velké sklepy a zahrada s vlastním vstupem o rozloze 100 m2. 

Z obývacího pokoje se dostanete na velký balkon, kde si užijete letního grilování nebo ranní kávu. Obývák s pokojem je situovaný na JV, Kuchyně a koupelna na SZ.

Lokalita domu je klidná a za 500 m jste u Grandu a na druhou stranu to máte kousek ke Skřivánčímu dvoru.

Chcete vědět víc? Zavolejte a rád na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu! 

Rád vám poradím i s financováním.
NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE            Michal Kleštinec

+420 608 316 454

michalklestinec@mrkni.net

Máte zájem o prohlídku? Napište a domluvíme termín :)