Rodinný domek s hospodářským stavením 

 v Žeroticích u Znojma

2 690 000 Kč


Lokalita

Obec Žerotice, okres Znojmo

Dispozice

3+1

Výměra

150 m2 podlahové plochy
404 m2 je celková plocha pozemku


Náklady

Měsíční náklady jsou 5000 Kč

Energetická třída

Třída G- mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb.Hledáte dům k bydlení nebo investici na jižní Moravě? V malé vesničce, kde je klid a řád? Kudy vede cyklostezka, je tam sklípek a nedaleko vinohrad? Autem jste za půl hoďky na Vranovské přehradě a za hoďku je Pálava?

V obci Žerotice, která je kousek od Znojma jeden takový domeček máme.

Jedná se o řadový dům o dispozici 3+1 s užitnou plochou 80 m2 a má malý sklípek na uchování potravin a vína. Dům disponuje velkou půdou, kde se dají vybudovat další pokoje. Součástí je dvorek, kde jsou dva malé sklady a dílna o užitné ploše 30 m2. Z těchto prostor se dá vytvořit místnost pro volnočasovou aktivitu a úložný prostor pro sezonní věci včetně kol a dalšího sportovního vybavení. Z dvorku se dostanete na oplocenou zahradu, která je situovaná na jih a její plocha činí 150 m2. Dům byl postaven v roce 1958 a je v udržovaném stavu. O vytápění se stará plynový kotel. K domu je napojena kanalizace. Vodu můžete využívat z obecního vodovodního řadu nebo z kopané studny.

Obec Žerotice se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Obcí prochází vyhlášená Moravská vinařská cyklostezka, kterou projedete všechny vinařské oblastí na jižní Moravě.

Okresní město Znojmo je vzdáleno necelých 20 km a Vranovská přehrada 36 km. V okolí je mnoho míst na koupání a vinných sklípků na osvěžení. 


NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE            Michal Kleštinec

+420 608 316 454

michalklestinec@mrkni.net

Nechte mi na sebe kontakt a já se vám ozvu