Rozlehlý a krásný pozemek, 53 573 m2  

Stvolová u Letovic

4 990 000 Kč    (93 kč/m2)

Lokalita

Stvolová u Letovic                                                   

Rozloha

53 573 m2 

Mít svůj kus země na krásném místě a být obklopen přírodou. K tomu nádherné výhledy do okolní krajiny a to vše v naprostém soukromí. Užívat si vlastní pohodu a jen tak si odpočívat nebo vést malé hospodářství a nebo provozovat dnes tak populární Glamping? Možností je tady opravdu hodně a je pouze na vás, jak je využijete.

Pozemek má rozlohu 53 573 m2 a je také vhodný ke komerčnímu využití. Nachází se v obci Stvolová nedaleko Letovic. Přesněji nad obcí Stvolová v časti Skřib. Na pozemek se bez problému dostanete kamennou cestou z vesnice, po překonání úvodního kopečku se dostanete do pohádkového území. Mimo krásných výhledů tady najdete bývalý pískovcový lom, kde je nyní ohniště s přístřeškem a místem na kempování. O kousek dál je starý ovocný sad. Kolem lomu a sadu je malý lesík, pole a louky. Celý pozemek je velice slunný. Na hranici pozemku je vysoké napětí. Díky tomu není problém připojit elektřinu.

Jak už bylo zmíněno v úvodu, pozemek je vhodný, jak pro vlastní tak i komerční účely. Variabilita z něj dělá velice lukrativní místo. Město Letovice je vzdálené 6 km a Brno 45 minut autem.

Obec Stvolová se rozprostírá na severním okraji okresu Blansko, z části tvoří hranici se sousedním okresem Svitavy Pardubického kraje. Jihovýchodní část katastrálního území obce je tvořena nivou řeky Svitavy a přiléhajícími mírnými svahy, ostatní část zájmového území náleží ke Svitavské pahorkatině.

Chcete vědět víc? Zavolejte a rád na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu!

Rád vám poradím i s financováním.NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE          Michal Kleštinec

Máte zájem o prohlídku?

Napište a domluvíme termín ;o)