Penzion & Restaurace nebo Luxusní Apart-resort?

Na Staré poště v Loučné nad Desnou

Cena na dotaz

Lokalita

Loučná nad Desnou - Filipová

Dispozice a výměra

Užitná plocha Hlavní budovy:
1. NP 330 m2 a 2. NP 337 m2
Užitná plocha bývalého pivovaru: 316 m2
Plocha zahrady: 4 293 m2 
Plocha parkoviště: 281 m2
                                             

Energetická třída

Třída G - mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb.

Hledáte investiční příležitost v horské oblasti Jeseníků? 

Pak je tu jedinečná šance koupit penzion a restauraci Na Staré poště v Loučné nad Desnou.

Ano, jedná se o tu vyhlášenou restauraci s unikátní dřevěnou samonosnou konstrukcí. V letní sezóně využívaná jako zahradní restaurace, která je tradičním místem oslav a svatebních obřadů. V hlavní budově v přízemí se nachází restaurace, kuchyň a bar. V patře je situován penzion, který má 7 kompletně zařízených pokojů s vlastním sociálním zařízením s celkovou kapacitou 23 lůžek. Plusem je velkorysý byt správce o dispozici 4+1. Stávající vybavení restaurace a penzionu je součástí prodeje.

Rozvody elektřiny, vody a odpadů jsou po renovaci a provedeny v aktuálních standardech. Vedlejší budovy aktuálně slouží jako skladovací prostory, ale není to tak dávno, co se tady vařilo pivo. Objekt je vytápěný kotlem na tuhá paliva, je podsklepený a voda je z vodovodního řadu, zároveň je k dispozici vrtaná studna. Odpady jsou svedeny do vlastní ČOV a napojení na kanalizaci je aktuálně v plánu obce. 

Penzion a restaurace Na Staré poště je z architektonického hlediska velice cenný komplex staveb, který je i na svůj věk v dobré kondici a hlavně stále vytížen a v provozu. Nový majitel tedy může okamžitě navázat na stávající provoz.

A nebo ...

se nový majitel pustí do většího projektu, kde přebuduje stávající budovy, v zadní části areálu postaví nový apartmánový dům, soukromé wellness a dá vzniknout novému luxusnímu resortu v samém srdci Jeseníků. Resort s širokým záběrem služeb počítá s profesionálním správcem, který se bude starat o 4 budovy s 28 apartmány a vlastním parkováním.

Díky své lokalitě je to opravdu kousek do lyžařských středisek Kouty, Červenohorské sedlo, Přemyslov, a nebo přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, Termální lázně ve Velkých Losinách, spousta hradů a zámků v okolí. Další volnočasové aktivity jako skatepark, velké dětské hřiště, rybník s možností rybolovu, zámecký park je jen pár kroků od penzionu.

Jak se bude tento velmi cenný komplex staveb dále vyvíjet, rozhodne jeho nový majitel.

Penzion & Restaurace nebo Luxusní Apart-resort? 

Chcete vědět více? Zavolejte, rád vám na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu. 

NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE          Michal Kleštinec

Máte zájem o prohlídku?

Napište a domluvíme termín ;o)