Ani přes velkou snahu se vám nedaří najít vhodnou nemovitost?

Kde domov můj?

Všichni potřebujeme domov, kde můžeme začít nový den, místo, kam se se rádi vracíme a večer bezpečně usínáme. Domov je místo, kde se cítíme nejlíp. Místo, které sdílíme s našimi milovanými. Místo, kde jsme sami sebou. 

Cesta k vlastnímu bydlení může být někdy hodně dlouhá a pěkně klikatá, od vyhledávání a prohlídek přes konzultace různé dohody a půjčky až po stěhování. Bez ohledu na složitou cestu, cíl zůstává stejný: najít si místo, které se stane bezpečným a milovaným domovem.


Koupě nemovitosti

Existuje vyhledávací služba pro ty, co nemohou najít svoji vysněnou nemovitost. Tým Mrkni vám pomůže najít vysněný dům, byt, chatu nebo pozemek. Vaše přání sladíme s nemovitostmi, které aktuálně zprostředkováváme, rychle a flexibilně.

Koupě nemovitosti. Jak na to?


Přání

Bez ohledu na to, zda hledáte byt nebo chcete koupit dům, cíl je pořád stejný - najít místo, ve kterém se budete cítit dobře, místo, kde budete doma. Promyslete si, co je pro vás důležité, jaké jsou vaše představy. Sepište své požadavky.

Financování

Spočítejte si hotovost a požádejte o příslib úvěru, abyste zjistili, jak velkou hypotéku můžete získat. Poté si proveďte kalkulaci vašeho budoucího bydlení, abyste měli jistotu, že kupujete něco, co odpovídá vašim finančním možnostem.

Hledání

Na prohlídky choďte připravení. Pomůže vám to pečlivě prozkoumat nemovitost a třeba včas odhalit případný problém. Ptejte se vašeho makléře na vše, co vás zajímá.

Nabídky

Během hledání a následné koupě nemovitosti může být ve vzduchu spousta emocí a stresu. Proto je důležité mít vše pod kontrolou a znát všechny smluvní detaily obchodu. Vybírejte si jen takové nabídky, které finančně zvládnete.

Smlouva

Pro sepsání smlouvy má makléř připravené všechny podklady a prochází je tak, aby všichni rozuměli podmínkám. Jakmile obě strany podepíšou kupní smlouvu, licitace je definitivně ukončena.

Předání

Den předání je dnem, na který se všichni těší. Jako nový majitel převezmete zodpovědnost a klíče od domu, no a stěhování může začít ;)


Chci koupit nemovitost podle svých představ


Pošlete nám prosím všechny potřebné informace, my se na to mrknem a ozveme se co nejdříve zpět.