Komerční nemovitost, 2 255 m2

Sobotín

3 980 000 Kč

Lokalita

Sobotín

Dispozice a výměra

Zastavěná plocha a nádvoří  492 m2
Užitná plocha domu 565 m2
Zahrada 1 845 m2

Energetická třída

Třída G - podle zákona č. 406/2000 Sb.

Hledáte zajímavou investiční příležitost? 

Uvažujete o rozšíření svého podnikání o zajímavý komerční objekt a zároveň vás láká spojení hospody, velkého sálu a ubytovacího zařízení? V tom případě si nenechte ujít tuto nemovitost v Sobotíně, kterou můžete využít a zrekonstruovat přesně podle vašich představ.

Jedná se o dvoupodlažní nemovitost s podkrovím a velkorysou užitnou plochou 565 m2. V přízemí se nachází zrekonstruovaná hospoda, kde je provedena elektroinstalace v mědi a zdravotechnika v plastu. Sociální zázemí je taktéž po renovaci a velkou výhodou je, že se dá celá hospůdka prakticky okamžitě otevřít.

K zadní části domu je připojen velký sál, který je ve fázi nedokončené rekonstrukce. Celé první patro a podkroví je v současné době vyklizené a připravené k výstavbě pokojů či apartmánů. Dům je částečně podsklepený, v části přímo pod hospůdkou se nachází malý "bazének" na chlazení nápojů. Další dva sklepní prostory pod sálem mohou sloužit na skladování čehokoliv. Voda je napojena z obecního řadu a odpady jsou svedeny do kanalizace. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva.

K domu náleží prostorná zahrada s výměrou 1.845 m2, kterou protéká horský potůček a v zadní části se vlévá do Klepáčovského potoka, který tvoří jednu hranici pozemku. Dům je umístěn mimo hlavní komunikaci v boční ulici a je zde dostatek soukromí a klidu. Velkou výhodou je samotná poloha, protože se nachází přímo v podhůří Jeseníků, v dynamicky se rozvíjející obci Sobotín. Díky své poloze to budete mít blízko do několika lyžařských středisek a k památkám jako je například Mauzoleum rodiny Kleinů, zámek Velké Losiny, přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, Termální lázně ve Velkých Losinách, nebo také kostel sv. Vavřince, který je jen pár kroků od domu.

Tento komerční objekt je skvělou investicí s vynikající polohou. Pokud hledáte zajímavý prostor pro podnikání, pak je tato nemovitost ideální právě pro vás.

Chcete vědět více? Zavolejte, ráda vám na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu!

NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE 

Klára Konašková

Máte zájem o prohlídku?

Napište a domluvíme termín ;o)