Investiční příležitost, 385 m2

Vlaské nedaleko Dolní Moravy

990 000 Kč

Lokalita

Vlaské - Malá Morava

Dispozice a výměra

Zastavěná plocha 280  m2
Nádvoří 105 m2
Užitná plocha domu 400 m2
Pozemek k pronájmu 2 527 m2

Energetická třída

Třída G - podle zákona č. 406/2000 Sb.

Hledáte nemovitost, která je kousek od nejrychleji se rozvíjejícího horského areálu v ČR?

Jednu takovou pro vás máme v malé vesničce Vlaské, část obce Malá Morava. Na Dolní Moravu je to 15 minut autem a do dalších horských areálu v Jeseníkách je to do půl hodiny. 

Aktuální stav nemovitosti není ideální a bude vyžadovat investici. Výhodou je, že jsou k ní připravené veškeré studie, takže představit si stav budoucí bude velmi snadné.  

Celá studie domu je projektována na apartmánový dům se čtyřmi byty, pro dva z nich se počítá s prostornými terasami. Dle projektu můžou být sklepní prostory určeny k vybudování vinného sklípku, vířivky a sauny. Prostory domu mají velkorysou užitnou plochu 400 m2. Dům má 280 m2 zastavěné plochy a patří k němu malá zahrádka/nádvoří o 105 m2. Pokud by se vám to zdálo jako nedostatečné, je možné si pronajmout okolní pozemky s výměrou 2 527 m2 od Státního pozemkové úřadu, popřípadě je lze i odkoupit. Roční nájemné za tyto pozemky je stanoveno na 500 Kč. 

Přímo nad domem je železniční zastávka, kde zastavuje 8x za den Leo Express. Nemusíte se bát, že vás vlak bude rušit z nočního spánku, nejdříve jede před 8 hodinou ranní a poslední spoj odjíždí po 18 hodině. Naopak to může být velmi pohodlný a ekologický dopravní prostředek. 

V okolí Vlaského najdete několik turistických míst a stezek. Necelých 12 km se nachází Dolní Morava, která se pyšní nejdelším visutým mostem na světe. Využití zde najdete jak v létě, tak i v zimě. Milovníky lyží či snowboardu určitě potěší, že nedaleko se nachází několik lyžařských středisek. Dále se v blízkosti nachází Severomoravská chata, Poutní kaple Svatá Trojice, klášter Hedeč, přírodní rezervace Kralický Sněžník s pramenem řeky Moravy, síť vojenských bunkrů nebo pivovar Holba Hanušovice. V okolí je toho opravdu spousty.

Pokud hledáte chalupu, apartmánový či rodinný dům, pak je tato nemovitost právě pro vás.

Chcete vědět více? Zavolejte, ráda vám na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu!

NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE 

Klára Konašková

Máte zájem o prohlídku?

Napište a domluvíme termín ;o)