Panelový byt 3+1 po kompletní rekonstrukci, 75 m2

Finská v Šumperku

2 890 000 Kč


Lokalita

Finská, Šumperk

Dispozice

3+1, Lodžie a sklepní kóje                      

Výměra

Užitná plocha bytu je 72 m2                            
Lodžie 3 m2                                                                             
Náklady

Měsíční náklady jsou cca. 5000,- Kč

Energetická třída

Třída G - mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb.Pokud nehledáte honosnou vilu s několika koupelnami a velkým pozemkem, ale uvažujete spíše ekonomicky nebo možná jen chcete mít více bezstarostného času a nebýt otrokem své nemovitosti. Tak tu pro vás máme zrekonstruovaný panelový byt na Finské ulici v Šumperku.

Hlavní devízou tohoto bytu, který je situován ve 4.NP, jsou bezesporu náklady. Ideální dispozice 3+1 po kompletní rekonstrukci vám umožní se rovnou nastěhovat a začít bydlet. Další výhodou bytu je jeho praktičnost, takže občasný úklid není nijak náročný.

Kuchyně a obývací pokoj jsou situovány na SV a pokoj s ložnicí na JZ. O teplo domu se stará nedaleká teplárna. V domě je spolehlivé SVJ, což je díky čistotě a novému výtahu na první pohled zřejmé. K bytu náleží sklepní kóje a společná kolárna a kočárkárna.

Lokalita Temenice, konkrétně ulice Finská má tu výhodu, že hned před domem máte obchod, lékárnu, vinárnu a zastávku MHD, takže autobusem jste v centru města za 5 min., a když budete chtít vyrazit po svých, zabere vám to 15 min. k radnici. No a kdyby jste se chtěli vzdálit lidem a načerpat energii v přírodě, hned za domem je les s nádhernými výhledy do okolí.

Chcete vědět víc? Zavolejte, rád vám na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu! 

Rád vám poradím i s financováním.
NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE          Michal Kleštinec

Máte zájem o prohlídku?

Napište a domluvíme termín ;o)