Chaloupka na klidném místě, 2 444 m2

Komňátka - Bohdíkov

 2 090 000 Kč

Lokalita

Komňátka u Bohdíkova

Dispozice

3+kk                                          

Půda  

Výměra

Užitná plocha domu 110 m2          
Plocha zahrady 2 320 m2
Celkem 2 443 m2
                                             

Energetická třída

Třída G - mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb.

Romantická chalupa na výhledovém místě v Komňátce.

Zveme vás do světa historie a okouzlující přírody prostřednictvím chalupy, která se nachází na výhledovém místě v Komňátce. Tato malebná vesnice, jejíž jméno je zdrobnělinou starého "komňata" (místnost pro bydlení a spaní), v sobě ukrývá bohatou historii. První písemná zmínka o této obci pochází  už z roku 1397, a je jisté, že tudy vedla obchodní cesta, kterou hojně využívali cestovatelé, kteří v obci hledali dočasné útočiště.

Naše chalupa, má více než 100 let, rozprostírá se na pozemku o celkové rozloze 2 443 m2, který je oživen protékajícím potokem, malebnou studánkou a kouskem lesa. Na jaře se zde zvedne do vzduchu příjemná vůně medvědího česneku, který tu roste a přispívá k unikátní atmosféře tohoto místa.

Chalupa samotná nabízí prostorný interiér, velkou půdu a je potřeba ji kompletně zrenovovat. Výhodou je připojení na vodovodní řad, což zaručuje komfort při využívání vody. Elektřina je samozřejmostí, a odpadní vody jsou účinně svedeny do jímky. Přístup k chalupě je pohodlný po asfaltové cestě.

Koupí této chalupy s velkým pozemkem získáte příležitost žít v klidném a romantickém prostředí. Navíc, za domem vede žlutá turistická trasa, která vás zavede do malebného okolí a můžete tak objevovat krásy přírody pohodlně přímo od svého nového domova. Pokud toužíte po úniku do historie a životě v harmonii s přírodou, tato chalupa je pro vás ideální volbou.

Chcete vědět více? Zavolejte, rád vám na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu. Poradím i s financováním. 

NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE          Michal Kleštinec

Máte zájem o prohlídku?

Napište a domluvíme termín ;o)