Cihlový byt 1+1 v centru, 42 m2 

Komenského v Šumperku

Rezervováno

Lokalita

Komenského, Šumperk

Dispozice

1+1, 42 m2                                            Obývací pokoj 17 m2                     Prostorný sklep 8 m2                                 Vlastní parkování

Náklady

Měsíční náklady jsou cca. 2 000 Kč 

Energetická třída

Třída G

Pokud hledáte malý byt a milujete kulturu, zbystřete. 

Máme tu jednu nemovitost s jedním pokojem a kuchyní přímo mezi kinem a divadlem v Šumperku. Byt je situován v prvním nadzemním podlaží a aby těch jedniček nebylo málo, patří k němu jedno parkovací místo ve vnitrobloku domu, a taky jeden sklep.

Jeho základní dispozice jsou 1+1 s prostornou chodbou, koupelnou, oddělenou toaletou, obývacím pokojem a kuchyní. Celková užitná plocha bytu je 42 m2. O vytápění se stará samostatný závěsný plynový kotel umístěný v koupelně. Samotný byt už něco pamatuje a potřebuje zrekonstruovat do moderní podoby. Nicméně, vše je plně funkční, takže když na to přijde, dá se užívat prakticky okamžitě. Byt je součástí dobře udržovaného cihlového domu na ulici Komenského. 

Co se týče lokality, jde o skvělou adresu v centru města, kde máte vše důležité na dosah. Komfortně zde zaparkujete a pokud máte děti, přímo přes ulici před domem je oplocené dětské hřiště.

Kdybyste uvažovali o změně dispozic a chtěli z tohoto bytu udělat kompaktní 2+1, podívejte se na vizualizace níže.

V tomto bytě můžete nalézt moc příjemné bydlení, nebo zajímavou investici. Pokud vás zajímá více, ozvěte se a rád vám na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu. 

Poradím i s financováním. 

NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE            Michal Kleštinec

+420 608 316 454

michalklestinec@mrkni.net

Nechte mi na sebe kontakt a já se vám ozvu