Moderní apartmán 3+kk, 63 m2

 Hrabenov za Šumperkem

3 190 000 Kč

Lokalita

Hrabenov - Ruda nad Moravou

Dispozice

3+kk v 2.NP                                                  Terasa                                                           Lyžárna a parkovací místo                         Společná wellness zóna

Výměra

Užitná plochy bytu 63 m2
Terasa 70 m2

Náklady

Měsíční náklady jsou cca. 4 500 Kč

Energetická třída

Třída C

Utečte od starostí a vraˇťte se k přírodě. 

V malebné obci Ruda nad Moravou v části Hrabenov na Šumpersku máme k dispozici moderní apartmán s terasou, který v sobě snoubí požadavky na komfortní bydlení nového tisíciletí. Přitom si uchovává genius loci původního architektonického díla z 19. století. Apartmán je umístěn ve 2.NP citlivě zrekonstruovaného domu. 

S úctou k tradicím. V rámci rekonstrukce se současný majitel snažil o zachování všech okouzlujících historických prvků, které dodávají místu osobitý charakter. Originální zrenovované parkety, citlivě restaurované výklenky kolem oken, původní kování, panty, okna a dveře.

Chytrá domácnost, která se řídí sama a lze ji ovládat na dálku je samozřejmostí. Vydáváte se na víkend na lyže? Zapněte si topení v předstihu a přijeďte do vyhřátého. Zapomněli jste zhasnout světla při odjezdu? Zhasněte je jedním kliknutím odkudkoliv. Moderní technologie zajišťují pohodlí, šetří energie i váš čas. Pokud máte v plánu apartmán pronajímat v době, kdy ho nevyužíváte sami, stačí hostům zadat unikátní kód, pomocí kterého se dostanou do budovy.

Propojení s přírodou a wellness zázemím. Tento apartmán je důmyslně promyšlený a propojený s okolní krajinou. Proto má vlastní terasu a za domem se dokončuje společná wellness zóna se saunou, vířivkou, ochlazovacím koutem a odpočinkovou částí. Ke společenským účelům bude sloužit místnost v přízemí se stolním fotbálkem a posezením.

V létě příroda, v zimě lyžování. Zdejší nádherná lokalita je protkána turistickými trasami i cyklostezkami. V létě s možnostmi koupání a v zimě lyžování. V dosahu budete mít panenskou přírodu i veškeré služby. Užívat si přitom budete klidné prostředí vesničky zasazené v podhůří Jeseníků. Apartmán je vhodný jako investice i k trvalému bydlení.

Překrásná krajina podhůří Jeseníků svádí k výletům všeho druhu. Po svých nebo na kole se můžete vydávat za přírodními krásami, na výšlapy do vrcholků Hanušovické vrchoviny nebo na zdejší rozhlednu Háj. Nejbližší lyžařský areál Štědrákova Lhota je vzdálen 7 km, Buková Hora 20 km a Kunčice necelých 30 km.

Chcete vědět více? Zavolejte, rád vám na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu. 

Poradím i s financováním. 

NEMOVITOST VÁM ZPROSTŘEDKUJE          Michal Kleštinec

Máte zájem o prohlídku?

Napište a domluvíme termín ;o)